aktywnie wspieram

polecam

newsy

nowe urządzenie - suwnica

9 listopada
Do wyposażenia studia dołączyło nowe urządzenie. Jest to suwnica służąca do podwieszania niewolników. Pomieszczenie nr 4, w którym się ona znajduje, jest wysokie, dlatego bez problemu można wieszać uległych w każdej pozycji na maksymalnej wysokości 3 metry, w związku z czym nie ma obaw, że będą dotykać nogami lub rękami podłogi.

Suwnica jest najbardziej skomplikowanym sprzętem, jaki został stworzony na potrzeby studia. Porusza się bowiem ona w dwóch płaszczyznach. Nie tylko standardowo: góra - dół, ale także prawo-lewo. Daje to ogromne możliwości i na pewno zaoferuje wiszącym ciekawe doznania.

W dziale zdjęcia możecie znaleźć sesję zdjęciową pokazującą, jak wygląda suwnica.

nowy sprzęt w studio

6 listopada
Do wyposażenia studia dołączyły ciężkie stalowe rozpórki z możliwością regulacji. Będą bardzo przydatne przy konstruowaniu nowych pozycji stressful bondage oraz jako dodatek do basic bondage, a także jako elmenent strict bondage. Dzięki nim otrzymujemy ogromną ilość możliwości unieruchamiania niewolników, a co za tym idzie także do urozmaicania sesji.

W dziale zdjęcia znajdują się fotografie przedstawiające zarówno rozpórki, jak i przykładowe pozycje, która można dzięki nim stworzyć.

nowe zdjęcia

16 października 2017
Z okazji Kinky Party vol. VIII zrobiłam krótką sesję zdjęciową przed samym wyjściem na tą imprezę. Jeśli chcecie zobaczyć mnie w mega sexownym latexowym kombinezonie od LatexShop, odsyłam do działu "zdjęcia".

nowe akcesoria w studio

14 października 2017
Do wyposażenia studia dołączyły:
  • klamerki na sutki
  • knebel typu spider gag
  • korek analny Oxballs Rosebud 1 rozm. S

nowa galeria

9 października 2017
Na mojej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka "zdjęcia z sesji". Będę w niej umieszczała zdjęcia z sesji, które odbyłam w danym miesiącu. Będzie ona często aktualizowana, dlatego warto tam regularnie zaglądać.

Zdjęcia w nowej galerii umieszczam tylko i wyłącznie za zgodą osób, które na nich się znajdują. Jeśli chciałbyś znaleźć się na mojej stronie, wyraź na to zgodę w ankiecie, którą znajdziesz w systemie rezerwacji online.

nowe akcesoria w studio

5 października 2017
Do wyposażenia studia dołączył:
  • stymulator penisa Fun Factory Cobra Libre II, bardzo mocne wibracje w najwrażliwszym miejscu - na główce penisa
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  dalej

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.