aktywnie wspieram

polecam

newsy

nowy mebel

18 marca 2019
Mój warsztat wykonał dla mnie nowy mebel - pionowa rama do bondage. Dzięki niej będę miała kolejne, nowe możliwości unieruchamiania i torturowania moich niewolników. Już się nie mogę doczekać, aż będę realizować dzięki niemu moje pomysły!

Mebel jest ciężki, stalowy, utrzymany w industrialnym designie. Udogodnieniem są kółka, dzięki którym mebel jest mobilny i mogę go ustawić w dowolnym miejscu. Ponadto punkty zaczepu dla pasów, łańcuchów i/lub linek także można przesuwać. W moim warsztacie opracowaliśmy specjalny system mocowania, który pozwala na dostosowanie mebla do moich potrzeb, wzrostu niewolnika i realizacji każdej mojej fantazji.

Oczywiście zrobiłam sesję zdjęciową, żeby zaprezentować przeznaczenie tego mebla. Możecie ją znaleźć w dziale "Zdjęcia".

Aby przenieść się do galerii kliknijcie tutaj.

nowe zdjęcia

18 marca 2019
Otrzymałam nowy lateksowy kombinezon, który został zaprojektowany specjalnie dla mnie przez alternative off fetish store.

Trzeba było sprawdzić, jak się w nim prezentuję. A z efektów mierzenia powstała sesja zdjęciowa, której efekty możecie obejrzeć w dziale "Zdjęcia".

Aby przenieść się do galerii kliknijcie tutaj.

nowe zdjęcia

15 marca 2019
Magazyn akcesoriów przeszedł drobną metamorfozę. Nowe ułożenie sprzętu pozwoliło na jego lepsze wyeksponowanie. Skorzystałam więc z okazji i zrobiłam zdjęcia, aby pokazać Wam, jak wyposażone jest studio.

Oczywiście wszystkie fotografie znajdują się w dziale "zdjęcia", ale możecie także kliknąć tutaj.

Aktualną listę akcesoriów możecie natomiast znaleźć tu.

prezent dla studia

14 marca 2019
W prezencie od uległego otrzymałam:
 • dwa korki analne
 • bardzo duże dildo z przyssawką
 • dwa strapony
 • szpilki do feminizacji czarne z czubem r. 44

Ponadto dokupiłam:
 • taśmy do bondage różne kolory
 • dwie rolki folii stretch w różnych kolorach
 • 8 specjalnych świec do zabaw gorącym woskiem

nowe akcesoria w studio

6 marca 2019
Do wyposażenia studia dołączyły:
 • dwa małe dilda do strapona
 • knebel typu ball gag z head harnessem
 • klamerki na sutki
 • taśmy do bondage
 • rolki folii stretch w różnych kolorach
 • rolki folii stretch krótkie

piąte urodziny studia

9 grudnia 2018
W tym miesiącu mija pięć lat działalności studia! To piękna, okrągła rocznica, którą należy odnotować!

Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, że udało mi się tyle lat realizować konsekwentnie swoje plany i założenia, a jednocześnie pozostać w zgodzie z sobą i ze swoimi zasadami.

Moje studio jest najlepszym dowodem na to, że pasja oraz determinacja, a także uczciwa i rzetelna praca, mogą dać naprawdę fantastyczny efekt! Studio i wyposażenie naprawdę napawa mnie dumą! To moje "oczko w głowie", które nadal będę doglądać i rozwijać. Na pewno nie spocznę na laurach.

Moje podsumowanie ostatniego roku znajdziecie tutaj.

Również z okazji urodzin mały prezent. Zrobiłam urodzinową sesję zdjęciową, której efekty można zobaczyć w galerii.
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  dalej

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.