aktywnie wspieram

polecam

newsy

nowe wyposażenie studia

5 stycznia 2015
Do akcesoriów w studio dołączyły:
  • maska skórzana z kneblem
  • knebel na usta i język
  • generator E-Stim 2B
  • humbler
  • zgniatacz do piersi

1 urodziny studia

9 grudnia 2014
Dziś mija pierwszy rok działalności studia. To był bardzo intensywny, ale przede wszystkim dający mi wiele satysfakcji czas. Przez rok udało mi się stworzyć miejsce przyjazne, do którego chętnie przychodzicie i chętnie wracacie.

Rozwój tego miejsca to dla mnie podstawa i priorytet, dlatego jestem dumna z tego, że udało mi się zrealizować pierwotne założenie o tym, że co miesiąc w studio będzie pojawiać się coś nowego. Ta myśl przyświecać mi będzie także i w kolejnych latach.

Już niedługo możecie się spodziewać bardzo dużej niespodzianki, która przypieczętuje Mój dotychczasowy dorobek.

cela

14 listopada 2014
W studio powstała cela. Od tej pory w jeszcze bardziej realistycznych warunkach będzie można przeprowadzać sesje w tematyce uwięzienia.

aktualne zdjęcia studia

14 listopada 2014
Na stronie znajdziecie nowe zdjęcia prezentujące aktualny wygląd studia - pokoju 1. Do mojego tronu, ławki do spankingu i krzesła do CBT dołączyła beczka do spankingu oraz karny jeżyk.

kinky party III - warszawa - 11.10.2014

16 października 2014
11 października w Warszawie odbyła się impreza tematyczna fetish/BDSM. Użyczyłam na nią swoje meble, dzięki którym udało się stworzyć bardzo ciekawy playroom.

W galerii umieściłam zdjęcia z imprezy. Można na nich zobaczyć, jak się bawiłam oraz jak zaaranżowano playroom.

nowe dilda w studio

19 września 2014
Wyposażenie studia wzbogaciło się o 6 wysokiej jakości cienkich dild analnych o różnych kształtach dla początkujących.
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  dalej

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.