aktywnie wspieram

polecam

newsy

nowe zdjęcia w galerii

16 sierpnia 2020
Galeria zdjęć z sesji została właśnie uzupełniona o zdjęcia z czerwca i lipca.

Jeśli chcecie je obejrzeć, wystarczy kliknąć tutaj.

zdjęcia na specjalne zamówienie

21 maja 2020
Na stronę dodałam właśnie nową zakładkę, którą znajdziecie w galerii, a mianowicie "zdjęcia na specjalne zamówienie". Kliknijcie tutaj.

Możecie znaleźć tam dwie sesje zdjęciowe. Jedna z Extreme Box i druga z różnymi akcesoriami. Obie łączy to, że zostały wykonane na zamówienie uległego, który w ten sposób chciał wspomóc studio w trudnym czasie wynikającym z pandemii.

Jeżeli również jesteście zainteresowani tą formą wsparcia studia, możecie skontaktować się ze mną drogą mailową: sekretariat@ladydaria.pl.

nowe zdjęcia w galerii

8 kwietnia 2020
Na stronę dodałam właśnie nowe zdjęcia z sesji, które odbyły się w marcu.

Jeśli chcecie je obejrzeć, wystarczy kliknąć tutaj.

nowe zdjęcia w galerii

24 grudnia 2019
Po bardzo intensywnych ostatnich dwunastu miesiącach zdecydowanie zasłużyłam na prezent. I to nie jeden! A kto da mi więcej prezentów niż sam... Mikołaj. Postanowiłam go więc wziąć sobie na wyłączność, a konkretnie to jego worek pełen niespodzianek! Zatem moje niegrzeczne pieski - nie liczcie w tym roku na to, że coś od niego dostaniecie. Poza tym, zapewne i tak nie zasłużyliście.

A żeby było jeszcze ciekawiej, nikt Mikołaja nie zastąpi. W moim studio umieściłam także Śnieżynkę, której co prawda nic nie zabrałam, ale pod groźbą kontynuacji zademonstrowanych jej tortur, zakazałam roznosić jej prezenty w imieniu Mikołaja.

Tak mogłaby brzmieć bardzo smutna historia pt. "Świąt nie będzie", ale ... to były tylko sesje fotograficzne z udziałem moich dwóch stałych niewolników, którzy wcielili się w tych świątecznych bohaterów i dzielnie odegrali ich role. To były dwie bardzo sympatyczne sesje, które zostały przeze mnie udokumentowane.

Ich efekty możecie obejrzeć w galerii tutaj.

szóste urodziny studia

9 grudnia 2019
9 grudnia to dla mnie bardzo ważna data. Dokładnie sześć lat temu otworzyłam swoje studio! Trudno w kilku zdaniach opisać, ile się zmieniło przez te lata, ile się wydarzyło, ile nowych doświadczeń przybyło, i ilu ludzi poznałam.

Jednak to nie liczby i statystyki są najważniejsze. Ważne jest, że mogę realizować swoją pasję, rozwijać się, kreować, tworzyć nowe projekty, i oczywiście mieć z tego ogromną satysfakcję.

Ostatni rok był bardzo intensywny. Nie tylko pod względem rozwoju samego miejsca, czy ilości przeprowadzonych sesji, ale różnorodność i mnogość nowych doświadczeń dała mi wiele, dzięki czemu ciągle mogę stawać się jeszcze lepsza i jeszcze bardziej profesjonalna w tym, co robię.

Mam nadzieję, że kolejny rok mojej działalności będzie równie owocny, intrygujący, inspirujący, a także że będę rozwijać swoje studio tak samo, jak to robiłam do tej pory.

Moje podsumowanie ostatniego roku znajdziecie tutaj.

Również z okazji urodzin mały prezent. Zrobiłam urodzinową sesję zdjęciową, której efekty można zobaczyć w galerii.

nowe akcesoria w studio

18 listopada 2019
Do wyposażenia studia dołączyły:
  • klatka na penisa Fantasy C-Ringz
  • pastuch elektryczny The Stinger
  • ścisk do jąder - dodatek do elektro klatki na penisa MyStim
  • para metalowych kajdan na ręce
  • ciężkie metalowe kajdany na nogi
  • metalowe bondage mittens w kształcie kul
  • metalowy hełm na głowę w kształcie kuli
  • metalowe restraintsy na ramiona
  • ball gag z head harnessem
  • świece do zabaw gorącym woskiem
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  dalej

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.