aktywnie wspieram

polecam

szóste urodziny studia

Ale ten czas leci! Mam wrażenie, że zeszłoroczna sesja zdjęciowa z okazji piątych urodzin studia była wczoraj, a tu proszę! Rok minął nie wiadomo kiedy, a ja piszę dla was podsumowanie z okazji sześciolecia działalności studia.

2019 był rokiem bardzo intensywnym. Pracownicy w moim warsztacie stworzyli aż 4 nowe meble na potrzeby studia, z czego dwa z nich są naprawdę unikatowe na skalę światową. Mowa tu oczywiście o Black Box i Extreme Box. Nie można jednak zapomnieć o ramie do bondage, która dała mi ogrom nowych możliwości, a także mojej małej “ławce doggy style” na kółkach. Ponadto 8 sesji zdjęciowych, a licząc urodzinową i świąteczną, którą mam w zanadrzu, to 10 sesji, które mogliście i będziecie mogli podziwiać w galerii. Dodajmy do tego także tysiące zdjęć z sesji, którymi się z Wami dzielę, a także rozwijanie projektu Warsaw Prison. Dużo pracy, dużo wysiłku, ale i dużo satysfakcji!

Poza rozbudową studia, inwestowaniem w meble, ale i drobne akcesoria, żeby coraz bardziej urozmaicać wasze sesje, udało mi się także spotkać osobiście wiele Domin z Polski i z zagranicy, co zaowocowało naprawdę świetnymi wspólnymi sesjami i uroczymi znajomościami. Jestem bardzo zadowolona, że miałam szansę poznać i współpracować z tymi fantastycznymi Kobietami, Pasjonatkami, które podzieliły się ze mną swoim doświadczeniem, a ja mogłam im pokazać mój świat BDSM.

Cieszę się także, że tak chętnie mnie odwiedzacie, że uważacie moje studio za miejsce bezpieczne i profesjonalne. Popularność oczywiście ma swoje plusy i minusy. Na pewno zauważyliście, że coraz trudniej o znalezienie wolnego terminu na sesję. Tak, pod tym względem ten rok był bardzo pracowity, a liczba zrealizowanych sesji przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania! Nie jest to oczywiście powód do narzekania, wręcz przeciwnie - jestem bardzo dumna, że grono osób ceniących to, co robię, z roku na rok powiększa się coraz bardziej, a chętnych do odwiedzenia mojego studia ciągle przybywa.

Życzcie mi, a ja także będę życzyć sobie, aby kolejny rok przyniósł mi jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń, motywacji i możliwości do dalszego rozwoju oraz wytrwałości w dążeniu do celów, które sobie wyznaczam. Znacie mnie i wiecie, że nie lubię stać w miejscu. Chętnie zrobię coś jeszcze na naszej rodzimej, i nie tylko, scenie BDSM.

Lady Daria

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.