aktywnie wspieram

polecam

piąte urodziny studia

Aż trudno w to uwierzyć, ale właśnie mija 5 lat, odkąd zaczęłam prowadzić studio BDSM. Do dziś pamiętam pierwsze skręcanie mebli, pierwsze odpisywanie na ankiety i przede wszystkim pierwszą sesję. Mam wrażenie, jakby to było wczoraj.

Czas jednak leci nieubłaganie, ale co najważniejsze - nie jest to czas zmarnowany. Pięć ostatnich lat to był ciągły rozwój, budowanie nowych pomieszczeń, mebli, kupowanie akcesoriów, rozwijanie kolejnych idei i pomysłów.

Dziś jestem w miejscu, z którego jestem dumna. 120 m kw. przestrzeni do zabaw, umywalnia, izolatka, suwnica, porządnie zrobiona strona internetowa, system rezerwacji, własny warsztat działający na potrzeby studia. To dzięki mojemu uporowi, determinacji i ciągłemu dążeniu do perfekcji, możecie korzystać z tego miejsca. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Nie przyjmuję do wiadomości, że czegoś się nie da. Wszystko się da, trzeba tylko chcieć i mieć obok siebie odpowiednich ludzi.

Ja tych ludzi mam, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pięciolecie to idealny moment, żeby podziękować. Mojemu, jak sam się lubi nazywać, “trollowi warsztatowemu”, który z moich potrzeb i marzeń tworzy realne rzeczy, kierowcy, wszystkim fotografom, którzy zawsze byli gotowi do robienia zdjęć, informatykowi, który dba, żeby moja strona i system zawsze działały bez zarzutu, twórcom akcesoriów do BDSM, projektantom ubrań z lateksu, organizatorom imprez - za to, że przez ostatnie 5 lat z bycia znajomymi, staliśmy się Przyjaciółmi.

Jednak nie byłoby mnie tu, gdzie jestem, gdyby nie to, że uznaliście moje studio za warte uwagi i odwiedzania. Liczba sesji, które przeprowadziłam, z roku na rok wzrasta. Przyjeżdżacie do mnie nie tylko z Polski, ale i z całego świata, co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Miło mi słyszeć po sesjach, że to było najlepsze doświadczenie w waszym życiu, i widzieć, że wracacie.

Ja sama również przeszłam metamorfozę. Pamiętam siebie pięć lat temu i widzę siebie teraz. Zdobywanie doświadczeń dzięki sesjom z wami, pozwoliło mi na określenie w czym się czuję najlepiej, co chcę rozwijać, gdzie jest moje miejsce. A co dla mnie najważniejsze, nadal wszystko jest w zgodzie ze mną, z moimi zasadami, które ustaliłam na samym początku, i których nie musiałam naginać.

Mam nadzieję, że za 5 lat będę siedziała przy komputerze we własnym budynku, który zbuduję na potrzeby studia, i będę pisała post podsumowujący 10 lat działalności. Takie jest marzenie, taki jest cel. A ja cele lubię realizować!

Lady Daria

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.