aktywnie wspieram

polecam

newsy

nowe zdjęcia w galerii

24 grudnia 2019
Po bardzo intensywnych ostatnich dwunastu miesiącach zdecydowanie zasłużyłam na prezent. I to nie jeden! A kto da mi więcej prezentów niż sam... Mikołaj. Postanowiłam go więc wziąć sobie na wyłączność, a konkretnie to jego worek pełen niespodzianek! Zatem moje niegrzeczne pieski - nie liczcie w tym roku na to, że coś od niego dostaniecie. Poza tym, zapewne i tak nie zasłużyliście.

A żeby było jeszcze ciekawiej, nikt Mikołaja nie zastąpi. W moim studio umieściłam także Śnieżynkę, której co prawda nic nie zabrałam, ale pod groźbą kontynuacji zademonstrowanych jej tortur, zakazałam roznosić jej prezenty w imieniu Mikołaja.

Tak mogłaby brzmieć bardzo smutna historia pt. "Świąt nie będzie", ale ... to były tylko sesje fotograficzne z udziałem moich dwóch stałych niewolników, którzy wcielili się w tych świątecznych bohaterów i dzielnie odegrali ich role. To były dwie bardzo sympatyczne sesje, które zostały przeze mnie udokumentowane.

Ich efekty możecie obejrzeć w galerii tutaj.

szóste urodziny studia

9 grudnia 2019
9 grudnia to dla mnie bardzo ważna data. Dokładnie sześć lat temu otworzyłam swoje studio! Trudno w kilku zdaniach opisać, ile się zmieniło przez te lata, ile się wydarzyło, ile nowych doświadczeń przybyło, i ilu ludzi poznałam.

Jednak to nie liczby i statystyki są najważniejsze. Ważne jest, że mogę realizować swoją pasję, rozwijać się, kreować, tworzyć nowe projekty, i oczywiście mieć z tego ogromną satysfakcję.

Ostatni rok był bardzo intensywny. Nie tylko pod względem rozwoju samego miejsca, czy ilości przeprowadzonych sesji, ale różnorodność i mnogość nowych doświadczeń dała mi wiele, dzięki czemu ciągle mogę stawać się jeszcze lepsza i jeszcze bardziej profesjonalna w tym, co robię.

Mam nadzieję, że kolejny rok mojej działalności będzie równie owocny, intrygujący, inspirujący, a także że będę rozwijać swoje studio tak samo, jak to robiłam do tej pory.

Moje podsumowanie ostatniego roku znajdziecie tutaj.

Również z okazji urodzin mały prezent. Zrobiłam urodzinową sesję zdjęciową, której efekty można zobaczyć w galerii.

nowe akcesoria w studio

18 listopada 2019
Do wyposażenia studia dołączyły:
  • klatka na penisa Fantasy C-Ringz
  • pastuch elektryczny The Stinger
  • ścisk do jąder - dodatek do elektro klatki na penisa MyStim
  • para metalowych kajdan na ręce
  • ciężkie metalowe kajdany na nogi
  • metalowe bondage mittens w kształcie kul
  • metalowy hełm na głowę w kształcie kuli
  • metalowe restraintsy na ramiona
  • ball gag z head harnessem
  • świece do zabaw gorącym woskiem

bardzo udany miesiąc

10 sierpnia 2019
Lipiec i początek sierpnia to najbardziej intensywne miesiące, jakie miałam od początku działalności studia. Cieszę się, że tak chętnie mnie odwiedzacie, że lubicie być fotografowani podczas sesji, dzięki czemu w galerii mamy aż 248 zdjęć z lipca i 112 z sierpnia!

Poza fantastycznymi sesjami, w tym miesiącu miałam także wspaniałych Gości!

W połowie lipca odwiedziła mnie Lady Nederland, z którą spędziłam interesujący i intensywny dzień rozmawiając i bawiąc się naszymi niewolnikami. Zdjęcia z tego spotkania możecie zobaczyć tutaj.

W drugiej części miesiąca oraz na początku sierpnia dwukrotnie odwiedziła mnie natomiast wspaniała Mistress April, która przyjechała do Polski aż z Republiki Południowej Afryki! Wspólnie zrealizowałyśmy w moim studio 3 długie sesje, które na pewno zapadną w pamięć tym, którzy byli pod naszą kontrolą. Zdjęcia z tych sesji możecie obejrzeć tutaj.

Ponadto w sierpniu odwiedziła mnie także przepiękna Black Amanda, z którą spędziłam fantastyczne popołudnie relaksując się po miesiącu intensywnej pracy.

Mam nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą tyle samo, lub więcej, tak interesujących spotkań i tak wiele ciekawych sesji.

dwa nowe meble

19 lipca 2019
Z dumą prezentuję dwa nowe meble, które zostały stworzone przez mój warsztat na potrzeby studia.

Mebel pierwszy to Black Box. Jest to pozioma cela do umieszczenia w niej każdego, kto na to zasłużył. Uniemożliwia bycie w pozycji stojącej. Można w niej leżeć, siedzieć skulonym, ewentualnie klęczeć. Jest to także miejsce, w którym można spać. Kompletnie czarny box, który nie daje możliwości kontrolowania upływającego czasu oraz oceny, czy jest dzień, czy noc. Niezwykle użyteczny do realizowania izolacji, a także wszelkiego rodzaju mind games.

Drugi mebel to Extreme Box. To tak naprawdę 2 w 1. W skrzyni znajduje się box do bondage, który służy do bardzo mocnego unieruchamiania i izolacji. W tym meblu głowa i korpus są oddzielnie. Mebel posiada wymienne boxy na głowę. W tym momencie są dwa: jeden czarny, drugi transparentny. Bondage box jest meblem na kółkach, który wsuwa się do skrzyni. Łączy w sobie wiele: może być użyty jako łóżko do bondage, box do bondage, mebel do izolacji. Jest to zdecydowanie urządzenie unikatowe i nietypowe.

Meble zostały sfotografowane, a efekty sesji zdjęciowej możecie zobaczyć tutaj:
1) Black Box - galeria.
2) Extreme Box - galeria.

warsaw femdom party

26 czerwca 2019
9 listopada w Warszawie, w klubie Skandal, odbędzie się impreza, której nie możecie przegapić! To będzie święto FemDom w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Jeszcze nigdy w naszym kraju nie było organizowanego na taką skalę wydarzenia dedykowanego kobiecej dominacji.

Wszyscy, którzy chcą spotkać Dominy z naszego kraju i zza granicy, powinni już teraz planować swoje przybycie, kupować bilety i szykować się do służenia Paniom podczas tego wspaniałego wieczoru.

Czego możecie się spodziewać? Eleganckiego klubu, zaaranżowanej powierzchni do zabaw BDSM, targu niewolników, pokazów i prywatnych sesji z Dominami w przystosowanych do tego lochach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie inernetowej wydarzenia tutaj.

Ja natomiast zostałam Ambasadorką Warsaw FemDom Party, więc tym bardziej zachęcam was do udziału. Pamiętajcie, takiej imprezy jeszcze u nas nie było. To trzeba zobaczyć, tam trzeba być!
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  dalej

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.