aktywnie wspieram

polecam

newsy

warsaw femdom party

26 czerwca 2019
9 listopada w Warszawie, w klubie Skandal, odbędzie się impreza, której nie możecie przegapić! To będzie święto FemDom w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Jeszcze nigdy w naszym kraju nie było organizowanego na taką skalę wydarzenia dedykowanego kobiecej dominacji.

Wszyscy, którzy chcą spotkać Dominy z naszego kraju i zza granicy, powinni już teraz planować swoje przybycie, kupować bilety i szykować się do służenia Paniom podczas tego wspaniałego wieczoru.

Czego możecie się spodziewać? Eleganckiego klubu, zaaranżowanej powierzchni do zabaw BDSM, targu niewolników, pokazów i prywatnych sesji z Dominami w przystosowanych do tego lochach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie inernetowej wydarzenia tutaj.

Ja natomiast zostałam Ambasadorką Warsaw FemDom Party, więc tym bardziej zachęcam was do udziału. Pamiętajcie, takiej imprezy jeszcze u nas nie było. To trzeba zobaczyć, tam trzeba być!

maj w galerii zdjęć z sesji

4 czerwca 2019
Myślałam, że nic nie przebije zeszłorocznego maja, który był najintensywniejszym miesiącem podczas całej działalności studia. A tu taka niespodzianka! Minął rok, przyszedł maj i znów czyste szaleństwo! Cieszę się, że tak chętnie odwiedzacie moje studio, ale jest mi też niezmiernie miło, że tak chętnie chcecie mieć wykonywane zdjęcia podczas swoich sesji. Dzięki temu w tym miesiącu udało się umieścić w galerii aż 177 zdjęć!

To wręcz nieprawdopodobne, żeby w przeciągu jednego miesiąca tyle się działo, a jednak! Przeróżne tortury, izolacja, dużo porządnego unieruchomienia, a do tego zabawy analne, elektro i oczywiście poniżanie. Wprowadzałam początkujących, przyuczałam dziwki do "pracy", przesłuchiwałam i torturowałam więźniów, a także - co cieszy najbardziej - bawiłam się z moimi stałymi uległymi, którzy regularnie do mnie wracają.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć sobie kolejnych takich samych, albo i jeszcze lepszych, miesięcy pełnych wrażeń. A was odsyłam do oglądania zdjęć tutaj.

nowe akcesoria w studio

29 maja 2019
Do wyposażenia studia dołączyły:
  • metalowa obroża
  • para metalowych kajdan na ręce
  • para metalowych kajdan na nogi
  • metalowy odciąg na jądra

nowe zdjęcia

17 kwietnia 2019
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych i pięknej wiosennej pogody, postanowiłam zrealizować dość specyficzną sesję zdjęciową z tzw. "przymrużeniem oka".

W moim przedsięwzięciu pomógł mi mój stały slave, który już nie raz pozował do nietypowych sesji foto, chociażby bożonarodzeniowych. Tym razem jednak popuściliśmy wodze fantazji i poza torturowaniem królika, możecie także oglądać malowanie jajek czy wiosenną pisankę.

Zdjęcia można podziwiać tutaj.

nowy mebel

18 marca 2019
Mój warsztat wykonał dla mnie nowy mebel - pionowa rama do bondage. Dzięki niej będę miała kolejne, nowe możliwości unieruchamiania i torturowania moich niewolników. Już się nie mogę doczekać, aż będę realizować dzięki niemu moje pomysły!

Mebel jest ciężki, stalowy, utrzymany w industrialnym designie. Udogodnieniem są kółka, dzięki którym mebel jest mobilny i mogę go ustawić w dowolnym miejscu. Ponadto punkty zaczepu dla pasów, łańcuchów i/lub linek także można przesuwać. W moim warsztacie opracowaliśmy specjalny system mocowania, który pozwala na dostosowanie mebla do moich potrzeb, wzrostu niewolnika i realizacji każdej mojej fantazji.

Oczywiście zrobiłam sesję zdjęciową, żeby zaprezentować przeznaczenie tego mebla. Możecie ją znaleźć w dziale "Zdjęcia".

Aby przenieść się do galerii kliknijcie tutaj.

nowe zdjęcia

18 marca 2019
Otrzymałam nowy lateksowy kombinezon, który został zaprojektowany specjalnie dla mnie przez alternative off fetish store.

Trzeba było sprawdzić, jak się w nim prezentuję. A z efektów mierzenia powstała sesja zdjęciowa, której efekty możecie obejrzeć w dziale "Zdjęcia".

Aby przenieść się do galerii kliknijcie tutaj.
wstecz1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  dalej

nowa rekomendacja

Niedawno nawiązałam współpracę ze StraitJacket Shop. Oferta akcesoriów do bondage jest szeroka (m.in. maski, armbindery, kaftany bezpieczeństwa), a jakość wykonania wysoka. Zdecydowanie polecam zakupy w tym sklepie.

spotkanie z lady!

Jeśli chcecie się ze mną spotkać na żywo i porozmawiać, są ku temu okazje. Bywam na imprezach klimatycznych w Warszawie, o których możecie poczytać tu: www.kinkyparty.pl
 
 

Ta strona zawiera treści, zdjęcia, filmy o charakterze erotycznym, które nie są przeznaczone dla osób nieletnich. Musisz mieć skończone 18 lat, żeby wejść. Jeżeli jesteś osobą poniżej 18 roku życia powinieneś jak najszybciej opuścić tą stronę. Wejście bowiem będzie oznaczało złamanie prawa.

► WEJDŹ ◄
Polska wersja

Strona korzysta z ciastek ( cookies ). Zawartość strony jest chroniona prawem autorskim.
This site contains uncensored sexually orientated movies, picutres, text that aren\'t suitable for minors. You must be at least 18 to enter! If you are under 18 years or 21 years in some areas, of age and you do enter, you may be violating local, state or federal law.

► ENTER ◄
English version

This pages uses cookies. Content of this page is copyright protected.