newspraktykisesjestudiozdjęciafilmyzgłoszeniakontakt
introLadyetykietafaqlista życzeńlinkidane do opłat
kolejne pomieszczenie w studio Pokój Ametystowy nowe meble, nowy klimat, nowe pomysły info »

Witaj w Moim świecie dominacji!

Nazywam się Lady Daria. Tak też masz się do mnie zwracać. To, że tu jesteś, znaczy, że szukasz kogoś, kto pokaże ci, co znaczy prawdziwy FemDom na wysokim poziomie.

Jestem inteligentną kobietą, która ma ogromną intuicję i potrafi poznać, czego oczekujesz i co jesteś w stanie znieść – nawet jeśli sam tego jeszcze nie wiesz. Odkryję przed tobą twoje własne tajemnice, a ty z wdzięczności będziesz robił to, czego Ja zapragnę.

Mój styl dominacji zmienia się w zależności od inspiracji – mogę być szczęśliwą i zabawną kobietą, zimną suką lub szaloną sadystką. Moim największym atutem jest to, że w każdej z tych ról jestem sobą, ponieważ we mnie istnieją i łącza się ze sobą te wszystkie skrajności. Dlatego też intryguję, pociągam i nigdy mnie do końca nie poznasz.

Reżyseruję, dbam o scenografię i choreografię przedstawienia, w którym oboje będziemy brali udział. Stworzę klimat, któremu nie będziesz mógł się oprzeć. Zniewolenie, przemoc, ból i przyjemność. To wątki, na których zbuduję historię, a ty odegrasz rolę, jaką ci wyznaczę. Zawsze pod moim butem, skrępowany, torturowany i poniżony. Uległy niewolnik na usługach swojej Pani.
Daty, o których powinieneś pamiętać »
 
Moje wymiary »